Libonia

Libonia смотреть последние обновления за сегодня на .

Vizioni Libonia | Hite 2023

379843
418
50
03:46:30
29.12.2022

Follow VizioniLibonia on… TikTok: 🤍 FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Super Hite Vizioni Libonia

5626
27
0
00:36:52
17.07.2023

ONIMA - 🤍 Follow VizioniLibonia on… TikTok: 🤍 FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Hite Popullore | Vizioni Libonia

52973
78
8
00:39:12
20.02.2023

Follow VizioniLibonia on… TikTok: 🤍 FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Shyhrete Behluli - Evladi (Official Video) - Vizioni & Libonia

4259681
9801
305
00:05:23
09.05.2012

Onair Media - 🤍 Follow VizioniLibonia on… FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia & Onair Media. All Rights Reserved

Vizioni LIBONIA 2022 realizimi Grand Media

714
3
0
00:02:29
11.11.2021

Broadcast TV TV SHOW music show music shqip Enis Ujkani

Mega Hite Vizioni Libonia

7221
33
5
00:48:32
18.07.2023

ONIMA - 🤍 Follow VizioniLibonia on… TikTok: 🤍 FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Vizioni Libonia | TOP 5 HITET

8812
40
3
00:42:22
10.01.2023

Follow VizioniLibonia on… TikTok: 🤍 FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

10 hitet me te shikuar nga Vizioni Libonia

154878
230
10
00:50:00
25.01.2023

Follow VizioniLibonia on… TikTok: 🤍 FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Hite Popullore | Vizion Libonia

6709
46
3
00:49:08
10.02.2023

Follow VizioniLibonia on… TikTok: 🤍 FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Super Hite 2023

27644
66
8
00:54:39
12.06.2023

ONIMA - 🤍 Follow VizioniLibonia on… TikTok: 🤍 FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved #vizionilibonia #hite #hiteshqip

PROMO Vizioni Libonia

1115
5
0
00:01:42
27.11.2020

🤍

10 HITET ME TE SHIKUARA NGA VIZIONI LIBONIA

20472
71
8
00:41:01
03.03.2023

Follow VizioniLibonia on… TikTok: 🤍 FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved #vizionilibonia #hitet #top10hitet

Xheta - Potpuri

25144
249
15
00:11:20
29.07.2023

🤍ONIMA - 🤍 Follow VizioniLibonia on… TikTok: 🤍 FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Yll Demaj - Potpuri 2023

1000765
1249
22
00:09:15
27.06.2023

ONIMA - 🤍 Follow VizioniLibonia on… Orkestrimi: Ermal Krasniqi Solo: Faruk Luki Sax: Tafa TikTok: 🤍 FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Martesa e Bariut Episodi 2 (Tregime popullore)

3089963
5598
364
01:00:58
09.05.2012

Follow VizioniLibonia on… FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 #tregimepopullore #vizionilibonia #popullore

FOTOGRAFIA / TREGIM POPULLOR (Bazuar në ngjarje të vërtetë)

322430
1336
112
00:44:44
16.04.2023

🤍ONIMA - 🤍 FOTOGRAFIA / TREGIM POPULLOR (Bazuar në ngjarje të vërtetë) Realizuar nga: IMAGINE Follow VizioniLibonia on… TikTok: 🤍 FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved #tregimepopullore #filmshqip #vizionilibonia

Daim Lala & Flora Gashi - Tallava #Gezuar2023

1481886
3097
97
00:08:05
19.11.2022

Follow VizioniLibonia on… TikTok: 🤍 Muzika&Orkestrimi: Rrahman Kryeziu Teksti: Abaz Selmani FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

libonia

26
4
0
00:05:18
23.10.2022

huh, what year is this.

Grupi Labia - Kalle Kalle , Potpuri (Official video)

1157657
1291
36
00:07:12
18.12.2017

Grupi Labia : Ramadan Krasniqi Dani , Pro Band , Lori , Meti Maloku , Mimoza Mustafa , Ganja , Ryva Kajtazi , Faton Isufi , Shkumbin Kryeziu - Kalle kalle Programi festiv Labia 2018 Official music video Publisher: Produksioni Labia ; Follow : Produksioni Labia online FACEBOOK : 🤍 Contact : Produksioni Labia email: labia🤍europe.com Mob +38649399999 .................................... Download & Listen & Watch :🤍 Download : iTunes : 🤍 Amazon : 🤍 Premier Songs : 🤍 .................................... Listen: Spotify :🤍 Dezzere:🤍 Apple Music : 🤍 .................................. Watch : You Tube : 🤍 .................................. Muzika : E perpunuar Teksti : I perpunuar ......................................... Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera tjera muzikore Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited! #popullore #hite #grupilabia

BIG SZOT DAYZ LIBONIA

6
0
0
00:01:00
18.06.2021

AMAZING SHOT ON LIBONIA BROTHERS

Grupi LABIA - Oj Lulije (GEZUAR)

7714795
8792
171
00:06:10
12.11.2019

Gezuar - Labia Grupi LABIA - Oj Lulije Lori , Mera Zymeri , Mimoza Mustafa , Blerinda Bajrami , Naser Maqedonci ,Taulant Bajraliu , Ismet Aloshi , Meti Maloku Publisher: Produksioni Labia ; Follow : Produksioni Labia online FACEBOOK : 🤍 TWITTER:🤍 INSTAGRAM Produksioni Labia :🤍 INSTAGRAM Music & Film LABIA :🤍 Contact : Produksioni Labia email: labia🤍europe.com Mob : +38349400035 ,+38349399999 .................................... Download :🤍 iTunes : 🤍 Amazon : 🤍 .................................... Listen: Spotify: 🤍 Deezer: 🤍 AppleMusic: 🤍 Tidal : 🤍 ................................................................................. Përpunimi muzikorë : Egzon Bajraliu Producent : Shkumbin Kryeziu Montazhi & Video postproduction : Ilir Mustafa ......................................... #Gezuar #Grupilabia #Ojlulije #produksionilabia Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera muzikore Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!

Promo "FOTOGRAFIA" - FILM / Tregim popullor (Bazuar në ngjarje të vërtetë)

9575
60
6
00:01:20
14.04.2023

🤍ONIMA - 🤍 #tregimepopullore Follow VizioniLibonia on… TikTok: 🤍 FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

ISLANI - Po hjeken vizat | NEW

4839
41
10
00:04:34
21.06.2023

ONIMA - 🤍 Follow VizioniLibonia on… TikTok: 🤍 FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Rovena Stefa & Durim Malaj - Potpuri 2022

11348228
26696
637
00:12:24
03.11.2021

ONIMA - 🤍 Rovena Stefa & Durim Malaj - Potpuri Producent exekutive Shpetim Desku Llokum-Rovena Stefa Hajde luj o shpirti jem (txt -Arsim Bunjaku ork-Ilir Osmani) e kenduar nga Rifadie Grajqevci Gazmend Rama - Katundare Gazmend Rama - Dridhe dridhe Durim Malaj - Nje zemer Nje Emer Text - Fatmir Muja Orkestrimi -Drinor Zymberaj #onima #shpetimdesku #rovenastefa #durimmalaj

Ezo Menic & Lirjon Zenelaj - Potpuri | NEW 2022

5152837
4824
95
00:09:01
13.11.2021

Follow VizioniLibonia on… #vizionilibonia2022 #gezuar2022 #popullore TikTok: 🤍 FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 Orkestra: Rraman Kryeziu Teksti: Abaz selmani Producent Ekzekutiv: Shaban Rexhepi & Shqipdon Rexhepi | 🤍VizioniLibonia © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Grupi Labia - Qysh e don shoqnia , Potpuri ( Gezuar )

30785113
41855
941
00:06:23
14.12.2017

✔Grupi Labia - Ryva Kajtazi , Mimoza Mustafa , Taulant Bajraliu , Shkumbin Kryeziu ,Shqipe Abazi , Ganja , Pro Band - Qysh e don shoqnia Programi Festiv Labia ✔Official music video ✔Publisher: Produksioni Labia Producent ekzekutiv: Shkumbin Kryeziu 👉Follow : Produksioni Labia FACEBOOK : 🤍 TWITTER:🤍 INSTAGRAM:🤍 👉Contact : Produksioni Labia 📧email: labia🤍europe.com 📱Mob +38349400035 &+38349399999 .................................... 👉🎵Download & Listen :🤍 🎵Download : iTunes : 🤍 Amazon : 🤍 Premier Songs : 🤍 .................................... 🎵Listen: Spotify :🤍 Apple Music : 🤍 Dezzere: 🤍 .................................. ✔Muzika : I përpunuar ✔Teksti : I përpunuar ......................................... ✔Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera tjera muzikore ✔Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited! #qyshedonshqnia #grupilabia #produksionilabia #gezuar

Hite shqip popullore 2022

1073402
1076
40
04:43:41
28.12.2021

Follow VizioniLibonia on… TikTok: 🤍 FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Hyrjeta & Albina Burrniku - Jeta e Nuseve #Gezuar2023

919932
1841
69
00:08:22
23.11.2022

Follow VizioniLibonia on… TikTok: 🤍 FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Remi Jakupi ft Mc Beka & Sevdalit - E bukur me je - Libonia Gezuar 1996

7031
42
2
00:03:26
03.02.2018

Ju lutemi ndëgjoni këngën time të re "Dani ft. Remi - Jemi shokë Official Audio (Prod by Twix)" në linkun e mëposhtëm 👇 🤍 ~ #remijakupimusic #remijakupi #remijakupiofficial Buy my new pop song: Todos Bailamos 🤍 Amazon link below. TY :-) 🤍 Kliko ne linkun me posht per Kenget e reja nga REMI: 🤍 Fans club at: 🤍 Kontakt Viber dhe WhatsApp +386 49 622 228 dhe +1 917 445 7123 instagram: 🤍 tweet me at: 🤍

Shyhrete Behluli x Meda - Oj nafak (Official Video)

3621266
7048
240
00:03:03
07.05.2023

🎵 🤍BareshaNetwork - Smarturl.it/Baresha 🔔 Turn on notifications to stay updated with new uploads! 🎧 🤍 Muzika : Gramoz Kozeli Texti : Arian Agushi Video : MProduction Orkestrimi : Gramoz Kozeli & Klajv Kajno Produksioni Audio : Don Production Publisher : Baresha Network Licensing: info🤍bareshamusic.com Follow Shyhrete Behluli on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 Follow Meda on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Follow Baresha on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Website ► 🤍 Playlist : 🎶 Spotify Playlist : 🤍 🎶 YouTube Playlist : 🤍 Baresha Network - All rights Reserved #Baresha#ShyhreteBehluliMeda#OjNafak

Edison Hajdini - Dasma

12829
113
5
00:03:25
03.08.2023

ONIMA - 🤍 Follow VizioniLibonia on… TikTok: 🤍 FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Engjellusha Salihu & Kushtrim Kelani & Ezo Menic & Alban Mehmeti - Jetë Jetë #Gezuar2023

549381
858
42
00:08:31
22.11.2022

Follow VizioniLibonia on… Stream/Download 🎧 🤍 TikTok: 🤍 Teksti&muzika:Fatmir Muja Orkestrimi:SHPETASOUND FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Remzie Osmani Pasha ty, pasha veten

332720
488
19
00:02:18
09.05.2012

Onair Media - 🤍 Follow VizioniLibonia on… FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia & Onair Media. All Rights Reserved

Xheta - Dasem per marak x Tallava

264616
1241
40
00:06:10
26.05.2023

ONIMA - 🤍 Follow VizioniLibonia on… TikTok: 🤍 FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Grupi Labia - Potpuri E du me zemër (Gëzuar LABIA)

872299
1447
60
00:08:17
04.11.2021

©️ Produksioni Labia 🎙 Grupi Labia - Potpuri Gezuar LABIA Ganimete Abazi Ganja , Ryva Kajtazi , Mimoza Mustafa , Naser Maqedonci , Taulant Bajraliu , Shkumbin Kryeziu ✅Digital distribution : Produksioni Labia ; Follow/Contact Us - 🤍 ✅Producent ekzekutiv : Shkumbin Kryeziu ☑Menagjer : Ilir Mustafa .................................... ⏬Download : 🎧iTunes : 🎧Amazon : .................................... 🔊Listen: 🎧Spotify: 🎧Deezer: 🎧AppleMusic: ................................................................................. 🎼Muzika dhe orkestrimi : Kënga 1 by Egzon Bajraliu 📃Teksti : Kënga 1 by Blin Termkolli 📽🎞Postproduction & editing : Ilir Mustafa ✅ Produksioni Labia ......................................... Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera muzikore Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited! #produksionilabia #grupilabia #gezuar2023

Aida & Argjenda & Tupana Show - Shkyje tupanin | NEW 2022

308786
1395
22
00:08:10
17.11.2021

Follow VizioniLibonia on… #vizionilibonia2022 #gezuar2022 #popullore TikTok: 🤍 Teksti / Muzika: Kreshnik Avdiu Ork: Labinot Mezini FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Produksioni Kastrati, Libonia,Ardi,Vizioni 2012

1809
2
0
00:02:58
29.12.2011

Produksioni Kastrati, Libonia,Ardi,Vizioni 2012

Daim Lala - Film / Trailer

81332
1456
62
00:02:33
17.09.2023

ONIMA - 🤍 Follow VizioniLibonia on… TikTok: 🤍 FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Ezo Menic & Artan Jusufi - Oj Dashnia jeme #Gezuar2023

781125
1457
47
00:10:19
16.12.2022

Follow VizioniLibonia on… Muzika&Orkestrimi: Rrahman Kryeziu Teksti: Abaz Selmani TikTok: 🤍 FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Xhela & Resmija- Dashnia e mergimtarit |NEW 2022

1580089
2587
106
00:08:13
14.11.2021

Follow VizioniLibonia on… #vizionilibonia2022 #gezuar2022 #popullore TikTok: 🤍 FB: 🤍 IG: 🤍 Subscribe: 🤍 Teksti & Muzika - Besim Bunjaku Orkestrimi - Ermal Krasniqi Çifteli - Gent Hoxha producent ekzekutiv Shaban Rexhepi Producent Ekzekutiv: Shaban Rexhepi & Shqipdon Rexhepi/ 🤍VizioniLibonia © & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Назад
Что ищут прямо сейчас на
libonia audio video calm background music english bro suzuki cup vmc machine csc id approve new dinesh rasiya As Lay Dying sulap Angka family grocery haul guia yanfei shiv shankar ke bhajan phoenix oss Zkmushroom npp code review grimace shake mcdonalds anna bhagya from july cheb didou parisien